monedhë Falls

£ 5 Pa pagesë Bonus

T&C Aplikoni


Express Casino

Deri në £ 200 Bonus

T&C Aplikoni


Goldman Casino

Deri në 1000 £ Bonus

T&C Aplikoni


Best Luaj Casino

10 rrotullime falas

T&C Aplikoni

sms kazino monedha çastit

Sa mundet një SMS Casino A Për Ju? Lexo më dhe për të gjetur...

coinfalls-slots-lobby-mobile-app

Page Sponsorizuar nga Coinfalls £ 5 FALAS Phone Slots Bonus!

Sipas një studimi të kohëve të fundit, me shume se 80% e popullsisë në Mbretërinë e Bashkuar zotëron një smartphone, me person mesatar ringjallet telefonit të tyre të paktën 6 herë në ditë. Edhe pse celularët janë projektuar kryesisht për të lehtësuar komunikimin – të cilat ata padyshim bënë me sukses të madh – gjërat kanë shkuar një hap më tej, duke rezultuar në atë që ajo që kemi tani: Një pajisje që një të bëjë çdo gjë nga redaktimi video clips dhe ndarjen e tyre në platforma të gjithë botën, për të blerë dhurata në një pjesë të botës dhe të anijeve të tyre në një tjetër.

coin-falls-custom-animation-767x618px

Kështu që Kazino më të mirë and mobile slots free bonus features janë – në krahasim – transaksionet relativisht të lehtë! Paguar nga Phone Bill SMS Casino është në industrinë e kumar online çfarë whiteboards janë në një klasë: Diçka në mënyrë themelore dhe e natyrshme për të sukses, se imagjinuar një pa tjetër është pothuajse e pakuptueshme.

PocketWin SMS Casino

Nëse jeni si shumica e njerëzve, duke bërë thirrje për të regjistruar, ankohem, ose të ndjekin deri në një shërbim / produkt në një kompani që ka një mjek i automatizuar ( e.g. shtyp 1 për shitje, shtyp 2 për biznes të ri…) mund të jetë një makth i plotë. Nga koha që ju jeni duke arritur personin e duhur për të folur me, dhe minuta të panumërta shpenzuar duke dëgjuar muzikë të thirrur, duke pritur, ju keni drejtuar ose nga kredi apo durimit – ose të dyja! A mund të imagjinojmë se çfarë mund të jetë si në qoftë se keni pasur për të thirrur në një kazino online? shtyp 1 për të luajtur tani…shtyp 2 për të kërkuar pa asnjë bonus depozitave të mirëpritur…shtyp 3 në krye-llogarinë tuaj! SMS Kazino karakteristika të tilla si me PocketWin janë shumë më shumë kohë të efektshme – thjesht tekst numrin dhe atë që ju jeni 'të zgjedhur në’ për të dhe për të marrë një tekst konfirmimi disa sekonda më vonë, kur ajo është bërë të gjithë!

playnow

imagjinoni ende, se ju jeni jashtë me pushime dhe dhe ende i zbehtë për luajnë lojëra tuaj të preferuar dhe lojëra elektronike celular për online falas: Ju nuk jeni i sigurt se si të sigurt rrjeteve të huaja ose ndërkombëtare mund të jetë, kështu që duke përdorur kreditit tuaj / kartë debiti në to nuk është një veprim i mençur. Toping-Up llogaritë duke përdorur një casino SMS pagesa është gjëja më e kujdesshme për të bërë, dhe shmang dhimbje koke e mundshme don të vijë. Winneroo Mobile Casino është një tjetër vend që është me të vërtetë e njohur për depozitat SMS Kazino: Lojtarët që duan të kalojnë kohë me ruletë, Blackjack ose Slots kur në rrugën e tyre për të-dhe-nga puna nuk do të AutoSave të dhënat e tyre bankare në telefonin e tyre ose tabletë – mund të ju vetëm image çfarë do të ndodhë në qoftë se ajo u humbur ose të vjedhur?

Winneroo Mobile Casino

Kazinove në Mbretërinë e Bashkuar janë duke udhëhequr në integrimin e telefonit celular SMS telefon faturimit dhe teknologji depozitave SMS për të lojrave më të përshtatshëm dhe seamless. Është tashmë është përdorur në industri të tjera të tilla si bankare, tregti, dhe të sigurimit me sukses të rëndësishëm. E njëjta gjë pritet edhe nga kazinove pasi ajo është shumë e lehtë për t'u përdorur dhe vepron në mënyra që përdoruesit janë tashmë të njohur me. Disa prej kazinove të parë për të vendosur trend në Britani të Madhe ishin mFortune, PocketWin dhe LadyLucks Mobile Casino. Jo vetëm ata janë tashmë të vendosur edhe emrat në industrinë e kumar online, por zhvilluesit e tyre në shtëpi dhe gurus software kanë provuar dhe testuar të gjitha aspektet e faqes për të vepruar seamlessly gjithë pajisjeve të shumta, duke përfshirë iPhone, androids, kryesore markave Blackberry dhe të tjera të komunikimit mobil.

mFortune Roulette Bonus No Depozitave

Slots Paguaj me SMS: Tejkalimin e hendekut mes Nevojave Player & kazino Services

The depozitave me SMS Shërbimi gjithashtu i njohur gjerësisht si Payforit është bërë urë e përsosur në mes të nevojave të klientëve dhe shërbimet e kazino. Shërbimi PayForit është një risi nga prodhuesit kryesorë të telefonisë mobile. kompanitë kryesore të telefonisë në kampionat janë Orange / T-Mobile (a.k.a. E), 02, virgjër Mobile, tre dhe Vodaphone. Boku Pay duke Mobile është duke përdorur një teknologji edhe më të avancuara për të ofruar shërbime pagesash, dhe paraqitur në të lartë në Mbretërinë e Bashkuar Kumar Klube të tilla si Mobile Lojërat dhe Elite Mobile Casino. Bukurinë e këtij sistemi të pagesave Casino SMS është se ajo është më e sigurt se pagesave online që janë më të prirur për të thatë dhe mashtrimet kibernetike.

Boku Pay nga Mobile Casino SMSRoulette App - Mobile Lojërat

Pavarësisht nëse ju jeni një lojtar hardcore në internet apo thjesht një rekreative, ju jeni i detyruar të ketë ardhur të gjithë probabiliteti Lojrave në një moment apo një tjetër. Kjo është thjesht për shkak se ata janë një nga kryesore Kazino Giants Software përgjegjës për shumë nga veçoritë e përparuara të lojrave të tilla si ruletë HD, dhe Interactive HD Slots që ne jemi dashuruar aq me sot. Probabiliteti Games kërceu në bandwagon Casino SMS në fillim të lojës, duke bashkëpunuar me BOKU Pay nga Mobile, dhe disa nga avantazhet dallueshme përfshijnë:

 • SMS Depozitat janë të përshtatshëm dhe të sigurt
 • Lojtarët nuk duhet të ketë një debiti / kartë krediti
 • Integruar Boku Casino SMS Pagesa Platforma është e optimizuar për iOS dhe Android
 • Depozitave me SMS merr më pak se 5 sekonda
 • Lojtaret mund të depozitojë deri në £ 30 në Pagesat casino SMS në ditë

ladylucks-daily-bonus-bonanza

LadyLucks fikse Billing - PPlay Tani

Duke marrë parasysh të gjitha shpërblimet e depozitave, Cash-Back Promovimet, rrotullime falas, dhe Konkurse se lojtarët mund të marrin pjesë në një herë ata të bëhen anëtarë të paguajnë, edhe më të vogël SMS casino depozitave do të shkojë një rrugë të gjatë. Ndoshta kjo është arsyeja pse celular casino top-up nga faturën e telefonit është favorizuar nga të dy kazinove dhe klientët e saj. Duke mbajtur pagesat relativisht të vogla, dhe duke lejuar lojtarët për t'u angazhuar me depozitat nga aq pak sa £ 5, Luajtja me përgjegjësi inkurajohet si lojtarët janë të detyruar të qëndrojnë brenda kufijve të arsyeshëm.

Editors StrictlySlots.eu Pick: TopSlotSite.com Award fitues Action

 

200 welcome bonus no deposit casino

 

 

Mobile Poker No Depozitave Bonus

A nuk e lë jashtë për TopSlotSite.com | World-Class Action Roulette, Bonuset Pa pagesë deri në 505 £ dhe Promovimin Sensational!

Pra cilat janë Pay nga SMS Kazino Pros & Cons?

Siç është diskutuar më parë, paguajnë nga SMS kazino ka përfitime të caktuar për të gjithë lojtarët në fjalë. Kazinove marrë një portë një pagese që eliminon çfarëdo sigurie të bëjë klientët e tyre mund të ketë. Ndërsa lojtarët të marrë për të kryer të gjitha transaksionet me anë të një pale të tretë që është i paanshëm dhe i jep një 100% shërbimi i patëmetë. veç, transaksionet SMS kazino janë të shpejtë, transparent dhe të lehtë për lojtarët të zgjedhin nga (përgjithësisht nga texting STOP me ndonjë nga numrat e ofruara).

Disavantazhi i vetëm është një disi relative. Serioze ose profesionale gamblers në internet të cilët gëzojnë duke luajtur Live Kazino Lojërat në vende të lartë të tilla si Sky Vegas Online Casino do të gjeni £ 30 SMS depozitë kazino të vërtetë të kufizuar. Me lojëra të tilla si Live Roulette, Jetojnë Blackjack dhe të jetojnë Baccarat në ofertë, £ 30 krediti casino ndoshta nuk do të shkojnë shumë larg.

 

Sky Vegas Kazino

sky-vegas-celular-rreptësisht-slots-767x300

në mënyrë të ngjashme, ata që dëshirojnë qasje në klube ekskluzive VIP do të gjeni të ngjashme casino paguajnë me SMS Kufizimet një pengesë të konsiderueshme. marr Elite Online Casino-së VIP Club për shembull,: Është rreptësisht ftesë vetëm, dhe vetëm disa të zgjedhur që ka luajtur dhe ka kaluar më shumë në çdo muaj të caktuar të kërkuar më pas të ftojë. Konsideroni disa nga përfitimet e përfshira: konkurse ekskluzive, shpërblime të mëdha dhe lirime mbrapa të holla, si dhe menaxherët e llogarisë dedikuar për të bërë gameplay edhe më të seamless dhe vlerë, ndërsa.

Elite Mobile Casino revamps

Top No Depozitave SMS Casinos pagesë Bonus në Mbretërinë e Bashkuar

Ka një numër i pa pagesë bonus – asnjë depozitë e nevojshme SMS kazinove – në Britani të Madhe që kanë miratuar ofertat Kazino SMS. Këto kazinove të lejojë klientëve komoditetin e përdorimit të lartë celular kazino nga shërbimet e telefonit të faturave të përjetojnë lumturinë e lojrave të lartë, si edhe kontrollin ndaj harxhimit.

LadyLucks Mobile Casino

ladylucks uk lojëra elektronike celular kazino

Kjo është një linjë klub shumë popullor gambling, dhe shpesh të referuara si "të Britanisë preferuara Kazino '. kazino entuziastë Mobile merrni një shans për të luajtur një sërë Premium Slots HD dhe ruletë Lojra me LadyLucks online Casino thjesht duke u regjistruar dhe të marrë një £ 5 bonus mirëpritur të lirë si mënyrën e tyre të përshëndetur ju në lojë. Pasi lojtarët kanë një të ndjehen për mënyrën se si gjërat e punës dhe të vendosin ata do të donim për të provoni dorën e tyre në duke luajtur për para të vërteta, celular kazino të lartë duke përdorur faturën e telefonit është definitivisht mënyra më e lehtë për të shkuar! Më mirë akoma, depozitave nga shpërblimet SMS kazino deri në £ 225 Bonus Cash Match Match Depozitave është një nxitje e madhe!

luajnë tani button

LadyLucks HD Roulette

A nuk e lë jashtë për përjetuar veçoritë e përparuara të HD ruletë, jackpots holla të holla të vërtetë, dhe me të vërtetë intuitive user- casino paguajnë nga depozitimi SMS alternativë.

PocketWin-së £ 5 Pa pagesë + 100% depozitave Match shpërblim

pocketwin1

PocketWin Mobile Casino është një tjetër den kumar se lojtarët jep një shans për të përjetojnë fantastike slots paguani me SMS veprim. Për aq pak sa £ 3 edhe ju mund të provoni fatin tuaj në tjerrje për të holla të vërtetë për të kaluar kohën tuaj të lirë më të mirë se kurrë më parë. Pa pagesë lojërat shkarkime do të thotë se të gjithë ruletë të mirë, Themed Slots dhe Tabelat Lojra Classic janë tuajat në shpullë e një zgjuar ekran. Nuk është gati për depozitave me SMS ende? Mos u shqeteso, regjistrohu per nje kompliment – asnjë detyrim – £ 5 bonus signup dhe të përjetojnë gameplay superiore PocketWin për veten tuaj, pa shpenzimet e një qindarkë të vetme.

PocketWin Ruletë Luaj me Bill Phone

mFortune-së Award fitues Mobile Kazino

mfortune-767x300-animuar-gif-ss.eu-orig

Me cilësitë e tij super fun-loving dhe lojtar-përqendruar vëmendje në detaje, mFortune është si mjalti që të gjithë vetëm do të merrni mbërthyer në. Çfarë është e madhe është se të gjitha lojërat ofertat e tyre janë kategorizuar me kujdes në seksione të ndryshme, kështu që lojtarët duhet vetëm SMS 'Bingo’ ose dërgoni një 'Poker’ SMS që të drejtohen menjëherë lojë të veçantë ata janë të interesuar në duke luajtur.

Texas Hold Em Poker - mFortune

mfortunetexas_728x90

Përderisa ju jeni me siguri të drejtë në duke menduar se kjo kazino është mbi të gjitha kohë të mira dhe trillime të shpejta, ata janë gjithashtu të vërtetë serioze në lidhje me dërgimin e argëtuese me të vërtetë të jashtëzakonshme për të gjithë lojtarët e tyre – pavarësisht nëse ata angazhohen në transaksione kazino SMS, apo me të vërtetë regjistruar si një anëtar në të gjitha:

 • Luaj Pa pagesë Lojërat: Luaj Poker mirë, lojëra elektronike, shkop polici, Roulette dhe Bingo në Free-Dëgjo (demonstrim) Mode sa herë të ju pëlqen me kredi të pakufizuar kazino – nuk ka regjistrim të kërkuara
 • Regjistrohuni online ose vis kazino SMS falas £ 5 bonus mirëpritur – asnjë depozitë e nevojshme
 • Bëni një depozitë duke përdorur kredi / kartë debiti, eWallet ose SMS Kazino Depozitave nga vetëm £ 3
 • 100% Depozitave Bonus Match
 • Referojuni-a-shok Bonus
 • Facebook Konkurse
 • Tutorials Video shpjeguar lojra sa të ndryshme janë luajtur

Luaj Tani

xhep bonus me shije frute

me lëng Pocket Fruity-së Outstanding £ 10 Bonus FALAS

Pocket Fruity është një nga hyrje relativisht të reja në industrinë e kumarit dhe e ka marrë në treg nga një stuhi. Ashtu sic eshte, e tyre £ 10 bonus mirëpritur – e cila është me të vërtetë e rrallë për të ardhur nga – shkon mbi dhe përtej pritjeve, dhe ata mbajnë tejkaluar ato pritjet në çdo hap!

Pocket Fruity - Roulette Evropian

Luaj Roulette Pocket Fruity

 • një dajak 400% Depozitave Bonus Match
 • 10% Bonus Cash-Mbështet të depozitave kazino javore sms
 • Mobile Casino Top-Up Përdorimi i Bill Telefon: Thjesht zgjidhni sasinë dhe kliko "depozitë". dhe marrjen SMS Casino është dërguar në telefonin e lojtarit dhe të detajuar në llogarinë e tyre të ardhshëm të telefonit (ose menjëherë debitohet për PAYG players9
 • Invitation Only VIP Club

Fruity Shop

Një nga aspektet më të veçantë në këtë kazino celular është se lojtarët të cilët kanë hyrë në ndonjë nga garat mahnitshme Pocket Fruity s dhe giveaways çmimin mund ta shpengoj çmimet e tyre nga xhepi Fruity Shop! Goodies ofrohen përfshijnë ngjarjet bileta, folësit pa tel, tableta dhe ngarkesa trajton më të mëdha.

300x75_pocketfruity

Fruity Mbreti frenimin Supreme

shije frute-mbret-web-250x250

Nëse thënë: "Filloni ashtu që të thotë për të shkuar në’ është ndonjë gjë të shkoj me, pastaj Fruity Mbreti duhet të miratojë atë si sloganin e saj informale. nisur kohët e fundit në korrik 2014, ky site eshte ndertuar me probabilitet Lojra dhe sigurisht ka pasur fillimin më të mirë që një mund të imagjinohet: Një koleksion të fuqishme e lojrave projektuar më unike, dizajn të përgjegjshëm drejtuar drejt pajisje të lëvizshme dhe të optimizuar për Android dhe iOS, si dhe bonuse nivel të lartë dhe promovime. Karakteristika SMS Kazino janë instaluar, dhe lojtarët mund të bëjë depozita duke Boku Pay duke Mobile nga vetëm £ 5.

Fruity Mbreti Mobile Roulette Pa pagesë Bonus

Ajo tha se, ata që dëshirojnë të top-up duke përdorur depozitimin internet kazino me opsion telefoni faturë duhet të ketë parasysh se shpërblimet ndeshje depozitave janë aktivizuar vetëm për lojtarët depozituese nëpërmjet kartës. E cila është pak e një turp duke pasur parasysh bonus ndeshje depozitave mund të neto një lojtar deri në një shtesë £ 225 ndeshje të holla. megjithatë, ka karakteristika të tjera shtesë në këtë faqe, të tilla si video duke shpjeguar se si secili prej tyre 20+ lojëra janë luajtur, a Fituesit live Map, dhe përditësuar rregullisht Facebook Konkurse për të mbajtur lojtarë në gishtat e tyre që shkon drejt një farë mënyre kompensimin për një gamë të plotë të depozitimit nëpërmjet karakteristika kazino sms.

Një Word Final Para Ju Go…

Si me gjërat më, kjo është pak gjëra që do të thotë më. Karakteristika SMS Kazino mund të mos tingëllojë si një punë e madhe, por një herë ju keni përjetuar si seamless, përshtatshëm dhe të sigurt lojrave online bëhet si rezultat, ajo do të bëhet tipar kryesor të shikoni për në një klub celular kumar. Have fun dhe të lumtur SMS-ing!

Vizitoni Faqe Hyrëse