monedhë Falls

£ 5 Pa pagesë Bonus

T&C Aplikoni


Express Casino

Deri në £ 200 Bonus

T&C Aplikoni


Goldman Casino

Deri në 1000 £ Bonus

T&C Aplikoni


Best Luaj Casino

10 rrotullime falas

T&C Aplikoni

Fiks Casino Billing: Dëshmi që Mobiles nuk kanë marrë Over Megjithatë,!

Në të njëjtën mënyrë që njerëzit të kishin frikë se video do të vrasin yll radio, apo se do të vinte email shërbimeve postare nga biznesi, industria e telefonit celular nuk do të marrë plotësisht përsipër nga ole mirë modës kabëll nëntokësor faturimit.

goldrush_elite_300x250

Për të qenë të drejtë edhe pse, pavarësisht nëse konsumatorët në fakt përdorin fiks e tyre për të bërë / marrë telefonata, ata ende kanë nevojë për një linjë telefonike aktive për të internetit. I cili në shumë mënyra, është ajo që e bën bashkimin mes Bill BT House Phone dhe një faqet online kazino të tilla të përsosur.

strictly-slots-mobile-300x250px-animated.gif

Kur kazinove online për të filluar në mënyrë specifike të synuar numrin në rritje të entuziastë kumar online të qasjes në internet nëpërmjet pajisjet e tyre celular (smartphones dhe tableta), pagesa nëpërmjet kreditit mobile dhe SMS karakteristika kazino u bë një ofertë e domosdoshme të shërbimit. megjithatë, të njëjtat lojtarë herë në komoditetin e shtëpive të tyre shpesh të kaluar në përdorimin e banimit broadband / WiFi e tyre që do të thoshte se një lumë shtesë pagesa duhej të shtohen: Kazino fikse Billing.

Moobile Landline Casino Billing

Si funksionon Kazino Depozitave përmes punës fiks?

Paguajnë nga opsion fiks kazino është një tjetër metodë e sigurt e pagesës e cila punon në të njëjtën mënyrë që "depozitë me kredi celular’ bën. Ajo në thelb vetëm lojtarët jep një përzgjedhje të gjerë të opsioneve për të zgjedhur nga, në mënyrë që ata mund të zgjidhni një që të përkryer i përshtatet nevojave të tyre. LadyLucks Casino për shembull, jep lojtarët 6 opsione të ndryshme të lartë-up: Paguar nga Mobile Phone Kazino, Credit / Debit Card, PayPal, eWallets, Boku Pay nga Mobile, dhe depozitave Casino via fiks. Është praktikisht e pamundur që një lojtar nuk gjejnë "përshtatje të tyre më të mirë’ Metoda e depozitave!

ladylucks uk lojëra elektronike celular kazino

Lexo më shumë mbi LadyLucks mbresëlënës £ 5 Pa Welcome Bonus + £ 225 Depozita Match Promos dhe Shpërblime.

LadyLucks Mobile Bill Slots Roulette HD

E gjithë kjo ndodh duke e bërë përdorimin e një skeme të veçantë të pagesave dhe transaksioneve të njohur si Payforit: Një sistem rrjedhë të parave që monitoron dhe rregullon rrjedhën e parave. Kur një klient dëshiron të luajë Roulette para Real (për shembull), ai / ajo paguan BT i cili pastaj transferon vlerën monetare mbi të kazinosë në fjalë.

Play Now

Mobile Lojërat është një shembull kryesor. Shuma minimale e depozitave duke përdorur BT Bill është vetëm £ 1.50, me asnjë tarifë të përpunimit të ndryshuar dhe zero koha e përpunimit. Kjo do të thotë se një lojtar mund të bëjë një depozitë kazino nëpërmjet fiks në 2pm, menjëherë të luajë Moobile së themed fantastike Mobile Slot Game 'parave Beach’ nga aq pak sa 1p një linjë, dhe të fitojë sa më shumë që £ 6,000 menjëherë pas!

Moobile Games Themed Slots Deposit by BT Landline

playnow

Regjistrohu dhe Shkarko Phone Moobile për Casino App për të marrë £ 5 Pa pagesë – No Depozitave i nevojshëm.

Pse sherr e një Bill Extra Nëse ju keni marrë tashmë një telefon celular?

Kjo është një pyetje interesante se shumë të cilët tashmë kanë mundësi të paguani me faturimin celular sms pyesin veten. së pari, për njerëzit në PAYG celularët, Shpenzimet e të dhënave mund të jetë mjaft e konsiderueshme sidomos kur lojtarët janë të shkarkoni lojra falas, kështu që opsioni për të lidhur në internet nëpërmjet faturimit fiks vjen në dispozicion. Hidhni një sy në PocketWin Casino:

PocketWin Free Games Downloads

 • Të gjithë anëtarët e rinj të merrni £ 5 lirë kur ata regjistrohen
 • Shkarko fund të lartë kazino lojra të tilla si shkop polici dhe ruletë falas
 • Lojtaret mund të hyjë në konkurse Facebook dhe giveaways shpërblime
 • bonus ndeshje e shkëlqyer depozitave

Lexoni historinë e plotë në fenomenale PocketWin-së £ 5 + 100% depozitave Match & Great Prize Jepni-aways!

playnow

Për një klient celular PAYG, më tarifat nuk do të vijnë për më shumë, por shkarkimit të fuqishme lojëra të lartë fund mund të jetë i kushtueshëm. Kështu që ka kuptim shumë më të mirë për t'u lidhur me PocketWin Online Casino nëpërmjet internetit fiks si pa kosto janë zakonisht më të lira (dhe më të shpejtë) se sa me ofruesit e shërbimeve të lëvizshme.

në radhë të dytë, në internet depozitave kazino dhe tërheqjes shumat janë detajuar në llogarinë mujore marra. Edhe pse ky është një lajm i madh për transparencë, lojtarët duke përdorur një telefon celular kompani nuk mund të dëshironi Vegas Mobile Casino Akuzat popping up në Departamentin e Llogarive e kësaj zyre!

logo-vegas_mobile_casino2

Dëshironi të gjetur se si ju mund të merrni një £ 20 Referojuni-A Shoku Bonus në Vegas Mobile? Kliko këtu

Vegas Casino Mobile Promo

Të zgjedhura Casino e këtij muaji: TopSlotSite.com

200 welcome bonus no deposit casino

Vazhdimisht del në krye në Lojra, Pa pagesë Bonuset Casino, Real parave Pagesat dhe shpërblimet VIP

Mobile Phone Slot - TopSlotSite

BEST Përzgjedhja e Online 3D Games, hD Roulette, Blackjack Multi-Hand & Jetojnë Kazino Lojërat! Promovimet përditshme dhe qindra në £ £ £ falas Paratë për t'u fituar!!

Si T'ia Fillohet Me Depozitat nëpërmjet fiks: Aq e lehtë sa 1-2-klik

Ju do të befasuar këndshëm për të dini se ky është një proces shumë i lehtë dhe nuk kërkon ndonjë hap komplekse apo hapa të verifikimit. Nuk ka regjistrim është e nevojshme dhe ka edhe nuk ka nevojë për të aktivizuar këtë shërbim, kur ju jeni një përdorues BT. Çdo gjë është sqaruar mirë dhe të detajuar. Thuaj për shembull ju jeni në kërkim për të bërë wagers vërtetë të parave duke Poker fiks faturimit, të gjithë ju do të duhet të bëni është të:

 • Zgjidhni opsionin "depozitimit nga BT fiks" dhe duhet të shkruani numrin tuaj fiks, kur e bëri.
 • Kur SMSes kazino që një numër ju do të keni për të bërë një telefonatë për këtë numër.
 • Atëherë do të ketë një sistem automatik i cili do të kërkojë për një dëshmi e identifikimit për të verifikuar transaksionin si numrin tuaj të telefonit celular. Paratë do të transferohen gjatë kohës që janë në vijën e vetë, pas verifikimit është e gjatë.
 • Automated konfirmim sistem zëri në lidhje me transaksionin e parave në llogarinë tuaj kazino, pas së cilës ju mund të fillojnë të luajnë menjëherë

 

 • Texas Hold Em Poker - mFortune

play now button

Ndonjëherë ajo mund të marrë disa minuta për paratë transferohen në fakt shfaqen në llogarinë tuaj kazino. Pasi kjo është bërë ju mund të tjera siguroi dhe të fillojnë të luajnë si shuma do të ngarkohet në llogarinë tuaj BT fikse në fund të muajit.

rreptësisht Slots’ Top UK fikse Casinos faturimit:

Ka mjaft disa kazinove online që ofrojnë fiks opsion faturimit kazino për klientët. Edhe pse vetëm pak janë duke u paraqitur këtu, ALL of the online casinos on Strictly Slots are worth checking out as they always provide enthusiastic gamers with exciting and amazing betting experience.

Pa pagesë Roulette Fruity Mbreti

Fruity Mbreti

This self proclaimed ‘King of Mobile Casino Games’ premton lojtarëve hënën, dhe jep një galaktikë të tërë! Mundësuar nga probabilitetin Lojra, jo vetëm që kanë qenë lojërat e tyre me profesionalizëm hartuar, por ata janë optimizuar edhe për Apple dhe Android pajisje të lëvizshme, si dhe shumicën e smartphone dhe tabletë produkte të tjera.

 • Me shume se 20 lojra të ndryshme kazino në internet
 • HD Slots: Duke filluar nga baste vetëm 1p për linjë dhe aftësinë për të luajtur deri në 100 linjat njëkohësisht!
 • hD Roulette
 • Blackjack Multi-dorës: Luaj 3 duart në të njëjtën kohë me të vërtetë të rritur shanset e rrahjes tregtari
 • Lojra online Bingo çdo minutë!

Fruity Mbreti - Mobile Roulette HD

Dhe për shkak se ne në mënyrë rigoroze Slots dinë se është e shpërblimet që me të vërtetë të nënshkruar marrëveshjen, pjesa tjetër e siguroi se ju do të dëshironi për asgjë në Fruity Mbret: Jo vetëm do të merrni një lirë 5 £ asnjë signup bonus depozitave, por edhe deri në £ 225 ndeshje të holla në tuaj të parë 3 depozitat. Referojuni një Shoku bonuse, Kodet Promo falas, and a VIP Club a just a taste of the treats to come.

Winneroo Games:

winneroo games kazino

Winneroo Games kanë diçka për të gjithë në mbledhjen e tyre të madhe e lojrave. Ka lojëra elektronike lojra si mulla Mayan, War Zone dhe shumë më tepër janë shumë të popullarizuara në mesin e vëllazëri lojrave. Ata gjithashtu ofrojnë shpërblime të mëdha së bashku me optimizimin e shkëlqyer celular që e bën përvojën e përgjithshme të lojrave të një të vërtetë emocionuese. Nuk janë lojëra tryezë, bingo si dhe shumë lojëra të tjera unike të cilat e bëjnë këtë një prej më të mirë faqet online kazino. Në dispozicion mbi platformë celular, kjo kazino online ofron një amazing £ € 10 mirëpritur bonus si dhe deri në £ 235 në bonuse ndeshje depozitave.

Winneroo Games Pa pagesë iPad ose Android Casino App

Join Winneroo dhe ndjekin ato në FaceBook, Google dhe Twitter Për Madhe £ £ £ Çmimi Jepni-aways!

Funksion më të mirë në lidhje me Winneroo është fakti se ajo ka mundësi të shkëlqyera bankare të cilat janë të përshtatshëm dhe të lehtë për t'u përdorur. Këto përfshijnë pagesën nëpërmjet faturimit celular sms si dhe pagesën nga BT fiks nga vetëm £ 1.50

Winneroo Mobile Casino

LadyLucks:

LadyLucks Mobile Roulette HD

Ka diçka në lidhje me këtë vend që ndjehet me të vërtetë të shëndetshme…Lloj si shkojnë jashtë për akullore në një pasdite e diel dhe të lexuar një libër në plazh, ose duke folur një shëtitje në shëtitje për të parë pamjet shkoj me. Në mënyrë të qartë në afërsi të 2 milion njerëz të tjerë të ndjehen të njëjtën gjë – ose ndoshta LadyLucks shpërblimet fantastike dhe përfitime të mëdha anëtare ka më shumë të bëjë me të?

LadyLucks fikse Billing - PPlay Tani

 • 5 £ No depozitave Casino Bonus – asnjë depozitë e nevojshme
 • Deri në £ 500 në bonuse ndeshje të holla në e parë 3 depozitat
 • Bonus Daily Bonanza
 • 300 fituesit – 100 Days Promotion
 • Social Media Konkurse
 • Cash Back Promovime
 • Shpërblime VIP

Referojuni një Shoku dhe të marrë një £ 20 Bonus – Gjej Out Si

Si me kazinove të tjera depozitave fikse, shuma minimale në llogari të lartë-up është vetëm £ 1.50. Pra, nëse kjo është vlerë e madhe për të holla ju jeni pas, ju keni ardhur me siguri në vendin e duhur!

Mbajnë kuajt tuaj…Kjo nuk është e gjitha!

Listë e mësipërme jep një ide të plotë të asaj që lojtarët duke kërkuar në një ruletë, shkop polici, poker, dhe Slots depozitave nga BT fiks are likely to find. Ans gjithashtu çfarë të presin kur të lojrave me kazinove paraqitur në mënyrë rigoroze Slots. Ajo tha se, gjërat mund të përshkruhet dhe të ilustruar sa më gjerësisht të jetë e mundur, por vetëm do të ndonjëherë të jetë një mënyrë për të vërtetë të gjetur, dhe kjo është për të provoni BT faturimit telefoni lojëra për veten tuaj!

Play Free Roulette HD Moobile games

Në asnjë mënyrë nuk është lista e mësipërme e plotë. Kazinove të tjera që lehtësojnë depozitimin kazino nëpërmjet transaksioneve fiks përfshijnë Prekni Bingo mia, MadAboutSlots Mobile, si edhe Spin Palace Casino Mobile.

Kjo nuk është lista e plotë pasi ka shumë të famshme ofrues të tjerë në internet kazino të cilat kanë filluar të pranuar pagesa nëpërmjet BT fikse e cila i ka bërë të gjithë procesin e bërë pagesat një tërësi shumë më e lehtë dhe të sigurt si rrezik të zbuluar detajet sekrete financiare të kreditit dhe debiti kartat nuk ka më. Të gjitha një duhet të bëni është që të regjistrohen me një numër fiks dhe të fillojnë duke e bërë pagesat pas verifikimit është i plotë.

prekni tabletë tim celular bingo

Edhe pse pagesat e bëra nga metoda fiks transferimit nuk janë të super të shpejtë, ata kanë qenë duke fituar popullaritet në mesin e lojtarëve për shkak të faktit se ata lejojnë transaksione të përfundojë pa asnjë problem dhe janë plotësisht të sigurt dhe të sigurt. Me numrin e online gamers pritet të rritet më tej në vitet e ardhshme, ky lloj i skemës së pagesës do të marrë edhe më shumë popullor si siguri dhe komoditet është diçka që çdo person i pëlqen të ketë në dispozicion të tij. Mundësia e pagesës fikse ofron pikërisht këtë.

rreptësisht-slots-site-promo

Një Pak 'mirësjelljes fikse Billing’ Pikët për të kujtuar!

Pagesat nga BT fiks zakonisht zgjat pak më shumë se paga celular nga skema e telefonit dhe mund të marrë disa minuta për të dalë në llogarinë tuaj kazino, e cila është diçka që ju do të duhet të mbajnë në mend. Ekziston edhe një kufizim që ka qenë vënë në vend nga Payforit se një maksimum prej € 30 euro mund të transferohet vetëm në një kohë. Gjithashtu mos harroni se në qoftë se ju nuk jeni pagues ligji, të siguruar që ju keni marrë pëlqimin e tij / saj. Nese jo, kjo mund të çojë në llogarinë tuaj duke pezulluar ose përjashtuar…

casino-pay-by-phone-bill-join-now_anim.gif

Get £ 225 në Bonus Cash nga Moobile Lojra – pallje! £

Kështu që herën tjetër që ju jeni ulur në shtëpi pyesin nëse do të shkojnë jashtë në qytet dhe shikoni disa veprime jetojnë kazino në një Kazino në Londër në West End, mos harroni se ju mund të kenë të njëjtat trillime në shtëpi! Jo vetëm që është e lojrave nga divan tuaj një shumë më të rehatshme se duke u veshur të gjithë deri dhe të humbur kohë të çmuar që udhëtojnë për-dhe-fro, por kjo është shumë e konsiderueshme kosto më efektive! rrotullime falas, Bonuset Gratis, Promovimet Tantalising, dhe Shpërblime Fantastik Besnikërisë janë të gjitha tuajat për marrjen, dhe madje edhe në qoftë se ju jeni të varfër pak për para të gatshme, BT fikse Casino faturimit ju lejon të luajë tani, dhe të paguajnë më vonë. Sa i tmerrshëm është se?!