Europa Kazino Mobile
janar 31, 2014
7 Sultans Mobile Casino
shkurt 1, 2014


monedhë Falls

£ 5 Pa pagesë Bonus

T&C Aplikoni


Express Casino

Deri në £ 200 Bonus

T&C Aplikoni


Goldman Casino

Deri në 1000 £ Bonus

T&C Aplikoni


Best Luaj Casino

10 rrotullime falas

T&C Aplikoni

Me më shumë se tridhjetë lojra dhe trembëdhjetë dhoma Bingo emocionuese, gala bingo celular është vendi që të jetë, kudo që të jeni! Lehtësisht të disponueshme në pajisjen tuaj elektronike, duke përfshirë Apple dhe Android pajisjet, kështu që ju mund të luajnë të gjitha lojërat tuaja të preferuara në gala bingo pa pagesë, ose effortlessly të depozitojë të holla në llogarinë tuaj për të fillojnë të fituar të mëdha!
Gala Bingo Mobile screen shot smartphone
First Match Depozitave Bonus
300% deri në £ 30
5 Ditët e Lirë Bingo
Gala Bingo Mobile download
bonus Gala Bingo Mobile

Gala Bingo Mobile Rishikimi i vazhdueshëm..

Gala Bingo Mobile Software

Software gala bingo celular është e licencuar në Gjibraltar dhe siguron një ekzistencë të sigurt në internet, madje edhe nga smartphone tuaj ose tabletë. Grafika e ofruara janë një bonus gala Bingo, duke e vendosur direkt në çdo dhomë Bingo ju vendosni të keni një vend në. Nuk ka shkarkime të nevojshme, kështu që ju mund të fillojnë të luajnë menjëherë dhe shijuar përvojën interaktive vendi celular ofron të drejtë në majë të gishtave tuaj.

Gala Bingo Mobile Lojërat

Ka mbi tridhjetë lojëra gala dispozicion bingo celular, duke përfshirë trembëdhjetë fun-mbushur dhoma Bingo që ju mund të gëzojnë sa herë që ju keni një moment të lirë. Lojra të tjera përfshijnë lojëra elektronike si Kitty Glitter, Cleopatra, dhe Elvis ose të lëkundur mbi të shkop polici apo ruletë tryezë për veprim shtesë të lojrave. Dua më shumë? Gala Bingo celular gjithashtu ka kartela mbushëse, mini-games dhe Video poker në dispozicion shumë!

Gala Bingo Mobile Rishikimi i vazhdueshëm ?
website Gala Bingo Mobile
website Gala Bingo Mobile
Lobi Gala Bingo Mobile
Lobi Gala Bingo Mobile

Depozitat Gala Bingo Mobile & tërheqjet

Në qoftë se ju zgjidhni për të luajtur për të holla të vërtetë, ju mund të bëni një depozitë në gala llogarinë tuaj celular Bingo effortlessly me anë të vizave, maestro, solo, MasterCard, PayPal, NETeller, Ukash, ClickandBuy, ClickandPay, PaySafeCar, EcoCard dhe Bank Transfer. Pasi të keni fituar mjaftueshme që ju jeni gati për të bërë një tërheqje, ju mund të zgjidhni nga çdo e njëjta metodat e depozitave të listuara dhe për të marrë paratë tuaja dhe të drejtuar! Nëse keni pyetje gjatë rrugës, një përfaqësues të shërbimit miqësor ndaj klientit do të jetë i gatshëm për të ndihmuar. Thjesht zgjidhni një opsion kontakt të jetojnë chat, email ose telefonit.

Bonuset Gala Mobile Bingo

Në gala bingo celular, ju mund të merrni një bonus Bingo gala £ 30 thjesht duke depozituar një minimum prej £ 10, dhe blerjen e £ 10 me vlerë të biletave Bingo. £ 30 bonus menjëherë do të paguhen në "bonus bingo" bilancin e llogarisë tuaj sapo £ 10 për bileta Bingo janë shpenzuar.

Kliko këtu për të Regjistrohu për Gala Bingo Mobile

Komente janë të mbyllura.