Casino Room Mobile
janar 1, 2014
Gala Mobile Casino
janar 3, 2014


monedhë Falls

£ 5 Pa pagesë Bonus

T&C Aplikoni


Express Casino

Deri në £ 200 Bonus

T&C Aplikoni


Goldman Casino

Deri në 1000 £ Bonus

T&C Aplikoni


Best Luaj Casino

10 rrotullime falas

T&C Aplikoni

Wild Jack Mobile Casino | £ 5 Plus £ € $ 500 FALAS

Wild Jack kazino celular është një grup i shtresës së lartë i lojëra elektronike celular kazino lojra që përmban një bonus £ 500, si dhe £ 5 lirë për shfrytëzues të ri. Ndryshe nga kazinove të tjera dixhitale, Wild Jack mund të arrihen dhe të vënë bast mbi tërësisht nga një telefon celular. Nëse ju doni të provoni fatin tuaj kundrejt shtëpisë, të drejtë deri deri kohët e fundit ju e nevojshme për të përdorur një kompjuter ose të shkojnë në një kazino. në ditët tona, ka shumë shërbime të shumta kazino celular, ku ju mund të luajnë lojra kazino në telefonin tuaj celular, si Wild Jack. Mëso më shumë rreth iPhone dhe Android Casino Pagesave KETU!
Wild Jack Mobile Casino screen shot smartphone

Wild Jack Mobile Casino First Match Depozitave Bonus 100% deri në € 200

Instant Luaj Casino
Wild Jack Mobile Casino download
jack egër slots celular bonus kazino

Wild Jack Mobile Casino Real Paratë Rishikimi i vazhdueshëm..

Wild Jack Mobile Casino Apps & program

Mundësuar me programin Microgaming të prodhuar nga grupi Jackpot Fabrika e designers dixhitale, Wild Jack është e sanksionuar dhe regjistruar përmes Autoritetit lojrave të Maltës, që do të thotë se në qoftë se ju jeni duke jetuar në një vend me kufizime në wagering ju mund ende të gëzojnë këto lojëra kazino celular sa herë që ju dëshironi. Ajo përbëhet nga dy një version desktop dhe një version jo-shkarkimit, për ata që do të zgjedhin për të derdhet lojen e tyre lojë.

Wild Jack Mobile Kazino Lojëra

Si një shumëllojshmëri të kazinove të tjera online, Wild Jack ka lojëra tradicionale ndikuese të tilla si lojëra elektronike, ruletë, dhe Blackjack. Variantet e këtyre lojrave, megjithëse, japin e sistemit të një rrotullim. The tavolina Blackjack të shfaqë zgjedhjen tuaj të Evropës, Spanjisht, Vegas Strip, dhe rregullat e qytetit Atlantik. lojërat origjinale të tilla si Red Dog të ju lejojnë të kuptoni një metodë të re të wagering paratë tuaja — që kanë të bëjnë tre kartat dhe wagering që ju mund të keni një kartë më të madh në e tretë se sa keni pasur në të dytë.

Wild Jack Mobile Casino Rishikimi i vazhdueshëm ?
Wild Jack Mobile Casino website
Wild Jack Tablet, android & website iOS Mobile Casino
Wild Jack Mobile Casino lobby
Lobi Wild Jack Mobile Casino Smartphone

Depozitat Wild Jack Mobile Casino & tërheqjet

Ju mund të vënë në fonde me një bazë e-portofolin ose duke marrë qasje në funksionet bankare në telefonin tuaj celular. bonus i pari depozitave ndeshjet sa më shumë që të depozitojë. Merr të holla nga 72 orë për të përpunuar dhe mund të përfundojë në formën e PayPal për vendet e caktuara.

Bonuset Wild Jack Mobile Casino

Wild Jack jep një ndeshje për çdo depozitë e parë sa më shumë 500 paund, dhe 5 £ lirë. megjithatë, kjo depozitë duhet të përdoret në mënyrë të drejtë shpejt: dymbëdhjetë orë shumëzuar me sasinë e parave që ju të vendosur. Disa nga lojrat janë të përjashtuar, duke përdorur paratë e depozitave dhe një person nënshkrimin për shërbimin duhet të lexoni kushtet e të bonus Wild Jack Mobile për të përcaktuar se cilat lojëra të lejojë përdorimin e saj.

Kliko këtu për të Regjistrohu për Wild Jack Mobile Casino

Komente janë të mbyllura.