monedhë Falls

£ 5 Pa pagesë Bonus

T&C Aplikoni


Express Casino

Deri në £ 200 Bonus

T&C Aplikoni


Goldman Casino

Deri në 1000 £ Bonus

T&C Aplikoni


Best Luaj Casino

10 rrotullime falas

T&C Aplikoni

Klasit botëror: SMS Roulette Depozita nga Bill Phone në shërbimin Tuaj! Vlerësuar me 4/5

Ton Më Oferta Right Here + Shih tonë Bonus goditjes Faqja Kryesore Internet këtu!

SlotJar Online Slots Mobile Bonus

Roulette Pay me Bill Phone – sponsorizuar nga Lucks Casino £ 5 falas!

roulette paguajë me faturën e telefonit

Phone Depozitat Bill Kazino janë me ruletë: Kazino Lojërat kanë qenë rreth e rrotull për moshat - në fakt, it’s hard to remember a time when people didn’t enjoy playing games of chance – even in its more primitive versions! Shtjellimi pse moshat, kjo është vetëm deri relativisht kohët e fundit se lojërat tradicionale kazino kanë bartur në ekranet tona celular.

paguar nga kazinove telefonit rrotullime falas

Kjo ishte kryesisht për shkak se ndeshjet ishin të vështira për të zhvilluar për ekranet miniaturë, sidomos kur një shumë e detaje të ishte e nevojshme për të përshtaten në një hapësirë ​​të vogël. Luaj Elite Roulette me Phone Pay Billing tani!

elite_728x90

Si zhvilluesve të lojës filluan të kuptojnë se lojrave celular ka një të ardhme të vërtetë, cilësia e lojrave mori një hap gjigant përpara duke rezultuar në krijimet hartuar superbly që shohim sot. Rezultati përfshin metrazh të pasur funksionalitet si lojra online kazino të gjalla, Roulette depozitave me faturën e telefonit, 3D Lojëra dhe Interactive Slot Machines që të tërheq lojtarë në një botë të mundësive të reja dhe aventurat në një shkallë të paparë më parë.

Roulette Deposit by Phone Bill

Luaj Ruletë Depozitë duke Telefon Bill Pocket Fruity

Ruletë është një nga lojërat më të vjetra kazino dhe ka qenë rreth e rrotull për një kohë të gjatë. Çdo herë që vishet ruletë rrota, ajo ofron eksitim emocionuese dhe mundësinë për të fituar shuma të mëdha në të holla të vërtetë dhe jackpots. Kështu ajo nuk vjen si befasi se opsioni për luajnë ruletë me kredi telefon – e cila është duke u ofruar nga shumë marka kazino si Xhep Fruity £ 10 FALAS Online Mobile Casino dhe mFortune Mobile / Desktop Casino – kanë dy qenë ato shumë popullor.

roulette £10 free

mfortune-casino_300x250

Ruletë është një lojë e thjeshtë tryezë një herë ju jeni të njohur me terminologji dhe rregullat e lojës. Ndryshe nga lojërat me letra të tilla si Texas Hold 'Em Poker, Ruletë paguajnë me telefon është i arritshëm për lojtarët me aftësi të ndryshme, që do të thotë të gjithë kanë mundësinë për të fituar shuma të mëdha, nëse ata e dinë se si dhe kur të vini bast. Online Mobile Roulette ka marrë në lojë tradicionale në një nivel krejt të re me më shumë lojtarë pasur qasje në të dhe duke shijuar mundësinë për të Ruletë paguajnë me nga faturën e telefonit dhe të luajë pa asnjë stres, si shuma e depozitave të fillojnë nga aq pak sa £ 3 dhe të vendosur baste në kazino të tilla si mFortune nga vetëm 10p.

PlayNow-bt - kopje

Me internet duke u bërë një pjesë e rëndësishme e ditës së njerëzve në ditë jeton gjatë dekadës së fundit, çdo gjë ka një prani në Wide Web dhe kazinove kumar Botërore është e ndryshme. Ruletë është një lojë që është ofruar nga disa kazinove si PocketWin Online Casino, Elite Mobile Casino, mFortune, Shumë Vegas dhe shumë të tjera Roulette depozitave nga faqet e Bill Phone paraqitur në mënyrë rigoroze Slots. Shumica do të ofrojë varieteteve klasike amerikane apo evropiane Roulette dhe të kuptuarit e dallimeve kryesore është mjaft i rëndësishëm.

pocketwin-logo-animuar-300x801

Dallimi themelor në mes ruletë amerikane dhe evropiane

Të dy lloje kryesore të ruletë në internet të cilat shumica e klubeve në internet kumar ofrojmë janë amerikane dhe evropiane Roulette – me secilin të ndryshme nga tjetri në disa aspekte: Tabela Roulette Evropian ka një timon dhe 37 slots për topin për të tokës me lojëra elektronike u llogaritën 0 te 36. Çdo numër është ose të kuqe ose të zezë me numrin 0 duke qenë vetëm një e në të gjelbër.

Elite Casino American Roulette

Versioni Amerikan në anën tjetër ka një rrotë ruletë ndarë në 38 sots me një e çarë shtesë me numrin 00 e cila është gjithashtu e ngjyrë të gjelbër. Kjo do të thotë se Roulette Evropian ofron një shans më të mirë për të fituar se sa versioni amerikan. Versioni Evropian gjithashtu ofron lojtarët shanset më të mira me një avantazh shtëpi prej vetëm 2.7% në krahasim me 5% i versionit American Roulette.

Pocket Fruity - European Roulette Depozita nga Bill Phone

Lojtarët në kërkim për trillime shtuar ose përvoja të reja do të gëzojnë të zbuluar mundësi të tjera në dispozicion: Disa variante të reja të ruletë që janë të mundshme vetëm në kazinove online janë Roulette multi rrota e cila lejon lojtarët për të bërë baste dhe tjerr rrota të shumta në një tabelë të vetme që rrit shanset e tyre për të fituar në mënyrë të konsiderueshme. megjithëse TopSlotSite is live a waiting, ata ende nuk kanë nisur telefoni faturave veçoritë e tyre Roulette: që ka thënë, their range of Roulette games is massive and impressive, plus ju mund të paguani me telefon – duke përdorur të gjitha e-kuletat e mëdha dhe krediti / karta debiti dhe për të marrë £ 5 + £ 200 FALAS TANI!

  • online & Mobile Roulette French
  • Multi-Wheel Roulette
  • Kryeministri Roulette: Diamond Edition
  • Roulette Evropian: Gold Series
  • Multi-Player Roulette
  • iPhone, Android dhe Desktop Kazino ruletë
top-slot-site-mobile-casino-Online

Get £ 5 falas + £ 200 Bonus Depozitave në Wheel shiniest Web-it!

Luaj Tani

Ruletë Pay Phone nga Real Parave Basteve dhe raportet pagim:

Bet dhe pagim janë dy subjekte që janë të pandashme, kur është fjala për Roulette nëse ju jeni duke luajtur në internet apo të jetojnë, me anë të parave të gatshme ose celular depozitave Roulette me faturën e telefonit. Paraqitjen e një tabelë mund të jetë i komplikuar mjaft, por sapo ju të kuptoni atë, është shumë e lehtë për të lundruar dhe të luajë. Lojtaret mund të vendosni baste numrin cilat mund të jenë edhe apo i rastësishëm, si dhe mund të bast në ngjyra. Lojtaret mund të bast në grup të numrave. Sasia e madhe e opsioneve në dispozicion të lidhur baste një lojtar është ajo që e bën Roulette një lojë të tillë interesante.

PocketWin Ruletë Luaj me Bill Phone

  • Luaj PocketWin me kredi celular ruletë: Loja klasike me numra duke filluar nga 0-36. Lojtarët kanë një përzgjedhje të gjerë të mundësive të basteve dhe vetëm duhet të skate bonus tyre depozitave dhe Roulette SMS kreditit një herë përpara se të kërkoni një tërheqje

play now button

  • Mobile Lojërat Roulette garanton lojtarë një përvojë mahnitëse si lojrat e tyre janë zgjeruar për të përmirësuar playability. Minimum spend to play Roulette deposit by phone bill credit is just £3 so everyone can afford to spin the wheel for a chance to win big

Luaj falas Roulette - Mobile Lojërat Online

Luaj lojra Pa Roulette HD Moobile

  • mFortune Ruletë paguajnë nga bastet e telefonit janë vetëm 10p. Të gjithë lojtarët e rinj për të marrë një pagesë bonus £ 5 mirëpritur dhe mund të mbajë atë që të fitojë. Depozitave duke përdorur kredi telefon dhe për të marrë një më tej 100% bonus depozitave, kështu që lojtarët depozitimit maksimale £ 30 sasi celular kreditit do të ketë një total prej £ 60 për të rrotullojë rrotën se cila dhe për të ndryshuar fatin e tyre për të mirë!

Free Online Roulette - mFortune

  • Fancy përjeton trillime e Roulette HD dhe duke parë se si ajo krahason të Amerikës ruletë? shikoni Fruity Mbreti dhe edhe pse Ruletë celular paguajnë me faturën e telefonit nuk është aktivizuar akoma, ju prapë mund të merrni një bonus £ 5 nuk e depozitave dhe të eksplorojnë përfitimet e të dy lojra falas.

Fruity King Mobile Roulette Free Bonus

PlayNow-bt - kopje

Pagesat janë drejtpërdrejt të varur nga lloji i bastit me bast për një numër të vetëm në përgjithësi duke i dhënë pagim më të lartë të barabartë me afërsisht 35 x shuma bast. Por shanset për të fituar në këtë mënyrë janë mjaft të ulëta. Nëse ju vendosni për të luajtur lojë duke përdorur depozitave Roulette me faturën e telefonit atëherë ju mund të marrë një shans me pagesa me vlerë të vogël duke luajtur për baste me pagesa më të ulëta. Lojtaret mund të bast në ngjyra, si edhe apo i rastësishëm numrat që kanë ofrojnë shanset të lartë për të fituar. Sido që të jetë madhësia e bastit është, Kur rrota fillon të tjerr ka gjithmonë eksitim në ofertë për të gjithë të përfshirë në lojë.

mfortune mobile casino jackpots

Top Këshilla për Serious Phone Bill ruletë Players:

Bastet më të zakonshme - pavarësisht nëse janë apo jo lojtarë janë duke përdorur Roulette SMS krediti - Për të bërë janë në ngjyrë të chip, apo edhe / baste rastësishëm të cilat kanë një 1:1 raporti pagim. Ata kane 18 Numrat secili dhe do të ofrojë mundësi të mirë të mundshme për të dyfishtë paratë tuaja.

Low ose High:

Këto janë gjithashtu bast të cilat kanë një 1:1 Raporti pagim dhe janë të ndarë në blloqe të 18 Numrat secili me të ulët duke filluar nga 1 te 18 dhe të lartë duke shkuar nga 19 te 36.

Një tjetër opsion bast është Dozen ose Column, ku numrat janë të ndarë në tri grupe 12 Numrat secili cilat ofrojnë pagim më të lartë të 2:1 por kanë shanset më të ulëta të ndodhin.

bet gjashtë Line ose bast dyfishtë Rruga:

Ky opsion bast është në dispozicion në shumicën e kazinove online, por është lënë pas dore disa herë nga lojtarët rishtar. Kjo lejon lojtarët për të bast në 6 Numrat në një kohë dhe ofron një raport pagim të 5:1 e cila është dukshëm më e lartë që do të thotë se shanset e ndodhin janë më të ulëta shumë.

Corner Bet ose Bet Square ose 4 numrat:

Ky opsion ju lejon të bast në katër numra fqinj në një kohë. Pagim është në raportin 8:1 e cila është mjaft joshëse, por ka një probabilitet më të ulët të ndodh.

LadyLucks Mobile Roulette Deposit by Phone Bill HD

ladylucks uk mobile slots casino

Bet rruge apo Line Bet ose 3 numrat:

Nëse jeni serioz në lidhje me të fituar një sasi të madhe në tryezë dhe të luajnë me Roulette kredi sms llojin e mban një skedë në shpenzimet tuaj, atëherë ju mund të provoni një bast Rruga e cila lejon basti për t'u vendosur në numrat në buzë të një rresht të vetëm. Pagim është në raportin e 11:1 dhe probabiliteti i ndodh është 8.11% për versionin evropian.

Dy baste numri apo Split Bets:

Shanset tani janë mjaft të larta me një pagim të 17:1 me këtë opsion lejuar ju që të bast në dy numrat ngjitur në tryezë. Kjo ofron mundësi të dytë më të lartë pagim që është në dispozicion në lojë.

Drejt Bet ose numrin e vetme:

Pagim është e raportit 35:1 dhe probabiliteti është gjithashtu shumë e ulët, por shuma ju merrni për të fituar është mjaft e lartë për ju të marrin në konsideratë duke bërë një bast si kjo herë apo dy herë, por me një sasi të vogël e cila është më e lehtë me telefon faturën Roulette gameplay.

coinfalls-casino-kryesore-bonus-lobi

PlayNow-bt - kopje

Dy rregulla të cilat mund të ndikojnë në pagim:

Shtëpia buzë të një kazino mund të ndryshojë në varësi të cilën sundimi, Burgimi ose La Partage, është aplikuar. Rregulli burgim thotë se edhe bast paratë e një lojtar mund të burgosen nëse topi ndodh në tokë në zero. Lojtar mund të kërkojë gjysmën e shumës, ose të zgjedhin për të burgosur atë. Në qoftë se lojtari fiton në rrotullim tjetër, e tërë shuma burgosur kthehet, ose përndryshe e gjithë shuma është e humbur.

Rregulli i La Partage thjesht i jep lojtar gjysmën e shumës përsëri në qoftë se topi tokat në zero.

strictlyslots300x50

Këshilla për lojtarët në kërkim për të fituar me Roulette Pay Phone me Bill Online:

Sot shumica e kazinove online si famshme LadyLucks Online Casino, Winneroo Games si edhe mFortune dhe PocketWin ofrojnë mundësinë për të luajtur ruletë online me opsionin e ruletë paguajë me faturën e telefonit shumë. Këshilla të dobishme që mund të rrisë shanset tuaj për të fituar çmim i parë që i pakapshëm e madhe që ju mund të kanë hedhur sytë për një kohë mjaft të përfshijnë:

Winneroo Mobile Casino

Luaj Jashtë:

Lojtarët kanë tendencë për të marrë kryer larg dhe të fillojnë të bast mbi numrat e vetme e cila çon në humbje. Opsioni më i mirë është për të ruajtur bankroll tuaj dhe të shkoni për të Jashtë e cila ju jep një shans më të lartë për të fituar me baste ngjyra dhe madje edhe baste të çuditshme që kanë një probabilitet më të lartë.

Ne anen tjeter, disa kazinove online penalizojnë lojtarët që luajnë baste jashtë shumë të rëndë, kështu duke lexuar kërkesat wagering, sipas kushteve & kushte është vendimtare. Edhe kur lojtarë janë vetëm duke luajtur me të vogla depozitave Roulette me faturën e telefonit shumat, mos respektimi i rregullave që një kazino të veçantë ka mund të rezultojë në një bast të anuluar.

Vegas shumë Online Casino Games Ruletë

Vendosur baste në disa numra në Brenda:

Një strategji e zgjuar duke luajtur me Roulette kreditit sms dhe metodat e mjete të tjera të pagesës është për të vënë baste për numrat e shumta të cilat shtrihen në afërsi në tryezë. Kjo rrit shanset tuaj fituar edhe pse pagesa janë më të ulëta.

Elite Mobile Casino, Bastet brenda reduktuar luajnë përmes në një raport prej 10:1. Pra, për çdo 1 £ vënë bast, luajnë përmes reduktohet nga 10p, me reduktimin maksimal në lojë përmes për një rrotullim të vetëm në £ 10 kur luajnë me fondet bonus.

elita-celular-slots-reale të parave

Elite Casino App iPhone

Ndiqni një Strategjie:

Një gjë që ju duhet të ndiqni është një strategji e duhur që punon për ju më shpesh sesa jo. Ju ose mund të zgjidhni një, në të cilën lojtarët kanë tendencë për të dyfishtë bast e tyre në humbur dhe të përgjysmuar për të fituar ose anasjelltas ose ju mund të shkoni me një nga mesi juaj.

mFortune inkurajon lojtarët për të eksperimentuar me strategji të ndryshme ruletë, dhe kërkesat e tyre wagering janë më pak të rreptë se sa në kazinove të tjera.

Luaj Roulette online falas - mFortune Online Casino

mFortune Roulette Bonus No Depozitave

multi- Roulette Player:

Ndonjëherë ju mund të mësoni shumë në qoftë se ju jeni duke luajtur në të njëjtën tryezë me lojtarë të tjerë ku mund të merrni për të vëzhguar lëvizjet e tyre dhe se si ata trajtojnë situatat që mund të jetë një përvojë mjaft interesante dhe të dobishme.

Pocket Fruity Anëtarët të cilët luajnë ruletë me kredi të telefonit do të duan karakteristika të zgjeruara të pranishëm në lojë. Për shembull, thjesht fluturonte mbi një sasi të chip do të mundësojë lojtarëve për të parë sasinë e pritur e kthimit.

xhepi shije frute-featured

xhepi shije frute-instant-bonus

Gjetja juaj 'mirë-Fit’ Roulette Kazino

Nëse jeni duke u përpjekur nga Roulette online atëherë ju jeni gjithmonë më mirë me ato të respektuar të cilat ofrojnë karakteristika të mirë dhe gameplay të zgjeruara. Ata duhet të kenë mundësitë e pagesës si depozitë Roulette me faturën e telefonit si dhe të kredisë standarde / kartë debiti dhe Opsionet eWallet. Më mirë akoma, Kazinove reputacion - të tilla si të gjitha në ato shfaqën në mënyrë rigoroze Slots - do të jetë i licencuar dhe rregullohet nga një komision i lojrave në vendin ku ata banojnë, kështu verifikimit është e lehtë për të përfunduar.

paguajnë-nga-telefon-bill-kazino-468x60-orig

Online Kazino RregulloretOnline depozitave Ruletë me faturën e telefonit casinos available on mobile platforms offer great graphics as well as security along with payment options like play Roulette with phone credit and Roulette sms credit. Me tutje, ata do të ofrojë lojtarë të qarta dhe koncize rregullat se si të luajë, ata lloje të bast në dispozicion, Si për të hyrë në celular Roulette no-Depozitave Bonus, dhe ngarkesa e njohuritë kryesore. shikoni Winneroo Games Roulette faqe dhe ju do të shihni saktësisht se çfarë ne do të thotë!