Европа Мобилни Казино
јануари 31, 2014
7 Султани Мобилни Казино
февруари 1, 2014


монета Falls

£ 5 бесплатни бонус

Т&C Спроведување


Експрес Казино

До £ 200 бонус

Т&C Спроведување


Голдман Казино

До £ 1000 Бонус

Т&C Спроведување


Кул казино игра

10 слободен врти

Т&C Спроведување

Со повеќе од триесет игри и тринаесет возбудливи бинго соби, гала мобилни бинго е место да биде, каде и да си! Лесно достапни на вашиот електронски уред, вклучувајќи Apple и Android уреди, така што ќе може да игра на сите вашите омилени игри на гала бинго бесплатно, или напор депонираат пари во вашиот профил да почне освојувањето голем!
Гала Мобилни Бинго удар паметен телефон екран
Прв депозит бонус натпревар
300% до £ 30
5 Слободен Бинго дена
Гала Мобилни Бинго симнување
Гала Мобилни Бинго бонус

Гала Мобилни Бинго Преглед продолжи..

Гала Мобилни Бинго Софтвер

софтвер гала мобилни бинго е лиценциран во Гибралтар и обезбедува безбедно и сигурно постоење онлајн, дури и од вашиот паметен телефон или таблет. На графика се предвидени бонус гала бинго, ставајќи сте директно во било бинго соба можете да изберат да имаат седиште во. Нема потребно преземања, за да можете да започнете ја репродукцијата веднаш и уживање во интерактивно искуство на мобилниот сајт обезбедува право на вашите прсти.

Гала Мобилни Бинго Игри

Постојат повеќе од триесет игри достапни на гала мобилни бинго, тука спаѓаат тринаесет забавно-пополнети бинго соби, кои можете да уживате секогаш кога имате слободен момент. Други игри вклучуваат слотови како што Кити Сјајот, Клеопатра, и Елвис или замав во текот на маса Блек Џек или рулет за дополнителна акција игри. сакате повеќе? Гала бинго мобилен, исто така, има нула картички, мини-игри и видео покер на располагање премногу!

Гала Мобилни Бинго Преглед Продолжува ?
веб Гала Мобилни Бинго
веб Гала Мобилни Бинго
Гала Мобилни Бинго лоби
Гала Мобилни Бинго лоби

Гала Мобилни Бинго Депозити & повлекувања

Ако одберете да игра за вистински пари, може да се направи депозит во вашиот профил гала бинго мобилен напор преку виза, Маестро, соло, MasterCard, PayPal, Neteller, Ukash, ClickandBuy, ClickandPay, PaySafeCar, EcoCard и банкарски трансфер. Откако ќе го освои доволно дека сте подготвени да се направи повлекување, можете да изберете од која било од истиот депозитни методи наведени и се земе парите и да ја стартувате! Доколку имате прашања по патот, претставник на пријателски услуги на клиентите ќе бидат среќни да ви помогнат. Едноставно изберете опција за контакт на разговор во живо, -мејл или телефон.

Гала Мобилни Бинго Бонусите

На гала мобилни бинго, можете да добиете гала бинго бонус од £ 30 со едноставно полагање на минимум од £ 10, и купување на £ 10 во вредност од бинго билети. £ 30 бонус веднаш ќе бидат платени во "бинго бонус" состојбата на Вашата сметка откако £ 10 на бинго билети се потрошени.

Кликни тука за да се регистрирате за Гала Мобилни Бинго

Comments are closed.